Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Tillitsvalgte 2024

Styret

Leder

Hanne Norgård Lilleberg
leder@nschk-nordenfjeldske.no
99363025

Nestleder

Per Arne Hervik
pe-a-he@online.no 
90232540

Sekretær

Unni Wikstrøm
post@nschk-nordenfjeldske.no
40554550

 

Kasserer

Per Taksgård
kasserer@nschk-nordenfjeldske.no
90274770

Styremedlem

 

Lars Hoem
larhoem@online.no 
41615144

Suppleant


Anita N. Kvaal
annic-73@online.no
98061527 

Suppleant


Ståle Sivertsen
st-siver@online.no 
99489965

 

 


Brukshundkomité

 

Leder

Annett Bäck

bruks@nschk-nordenfjeldske.no

91163622

Eli Marie Kvernmo eli.kvernmo@hotmail.no

95077283

Toril Aasberg Persen toril@espenip.com  92443377

Catharina Asphaug rinasp@gmail.com  45392910

Marianne Svendsen marianne.svendsen@gauldalen.no  93238753

Morten L. Misund morten_misund@hotmail.com 93419339

Geir Flønes flones.geir@gmail.com  45904107

Mona Berger Karlsen mona.berger.karlsen@gmail.com  91590396

Utstillingskomité

 

Leder

Annett Bäck

utstilling@nschk-nordenfjeldske.no

91163622

Terje Lorentzen elterlo@online.no  40452337

Trond Aagesen lai-hoe@online.no  92255195

Elin Lorentzen elinllorentzen@gmail.com  93434655

Unni Wikstrøm unniwiks@me.com  40554550

Marit Høve lai-hoe@online.no  92299602
       

Lydighetskomité

Leder

Line Christensen

lydighet@nschk-nordenfjeldske.no 

41238963 

Maria Askimdal maria.s.askimdal@hotmail.com  98075106

Ellinor Antonsen antonsenel64@gmail.com  99710848

Veronica Sivertsen veronica.sivertsen@em1.no  46415192

Per Arne Hervik pe-a-he@online.no  90232540

Testkomité 

Leder

 

Ståle Sivertsen

test@nschk-nordenfjeldske.no 

99489965

Tove Hestmark  to-hestm@online.no 95916196

Jan K. Ålberg jankristian86@hotmail.com  95907805

Bjørn Pettersen bjorn.pettersen1975@gmail.com  91356139

Tina Ytrevik Tina_Helen89@hotmail.com  45280348

Jan Roald Fenne janrfenne@gmail.com             90015244

Drift- og Vedlikeholdskomité

Leder

Bjørn Pettersen bjorn.pettersen1975@gmail.com  91356139

Gøran Persen gpersen@live.no  46634573

Espen Persen ip@espenip.com  48605793 

Arild Ulvetangen arild.u@gmail.com 

98765287

Trond Aagesen lai-hoe@online.no  92255195

Geir Wikstrøm geirwiks@me.com  92601110
       

Støttekomité

Leder

Espen Persen ip@espenip.com  48 60 57 93

Grete Katrine Grønsletten gkgroe@online.no  93481256

Magnus Rye magnus.rye@icloud.com

92878737

Anita E. Nordgaard anitanordgaard@yahoo.no  99713788

Toril Aasberg Pedersen (suppl.valg 1 år)

 toril@espenip.com

           92443377

Ledig

Kurskomité

Leder

Tina Ytrevik

 kurs@nschk-nordenfjeldske.no

45280348

Anette Nordgaard anettenesrin@outlook.com 

99480503

Nina Carlsson carlnina61@gmail.com 

99041034

Oddrunn Flostrand

 Oddrunfskei@hotmail.com            97408689
       

Revisorer

Erik Skamfer

eriki.skamfer@gmail.com

97789404

Bjørn Karlsen

BKarlsen@akvagroup.com

90213084

       

Valgkomité

Leder

Roger Svendsen roger.svendsen@gauldalen.no  47902039
  Bjørn Pettersen bjorn.pettersen1975@gmail.com 91356139
  Toril Aasberg Persen toril@espenip.com  92443377
Varamedlem

Geir Wikstrøm 

 geirwiks@me.com 

92601110

Avl

avl@nschk-nordenfjeldske.no 

Sekretær Lene Sølberg avl@nschk-nordenfjeldske.no 90771618
Avl kontakt Hanne Nordgård Lilleberg hanne.pus@hotmail.com 99363025
       

RIK-ansvarlig

Trond Eriksen

tr-arv-e@online.no

94865517

Web

Lene Sølberg

Anita Kvaal

web@nschk-nordenfjeldske.no 

90771618

98061527

Sist oppdatert 09.05.2024 kl. 12:28

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn