Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Tillitsvalgte 2022

Styret

Leder

Hanne Norgård Lilleberg
leder@nschk-nordenfjeldske.no
99363025

Nestleder

Lars Hoem
larhoem@online.no 
41615144

Sekretær

Unni Wikstrøm
post@nschk-nordenfjeldske.no
40554550

 

Kasserer

Hilde Aspaas Eriksen
kasserer@nschk-nordenfjeldske.no
92894629

Styremedlem

Per Taksgård
per@airfil.no
90274770

Suppleant

Anita N. Kvaal
annic-73@online.no
98061527 

Suppleant

Ståle Sivertsen
st-siver@online.no 
99489965

 

Brukshundkomité

 

Leder

Annett Bäck

bruks@nschk-nordenfjeldske.no

91163622

Trond Eriksen trond@ulvebo.com  99387959

Toril Aasberg Persen toril@espenip.com  92443377

Catharina Asphaug rinasp@gmail.com  45392910

Odd Skar o.skar@online.no  98466898

Morten L. Misund morten_misund@hotmail.com 93419339

Geir Flønes flones.geir@gmail.com  45904107

Mona Berger Karlsen mona.berger.karlsen@gmail.com  91590396

Utstillingskomité

 

Leder

Annett Bäck

utstilling@nschk-nordenfjeldske.no

91163622

Terje Lorentzen elterlo@online.no  40452337

Trond Aagesen lai-hoe@online.no  92255195

Elin Lorentzen elinllorentzen@gmail.com  93434655

Unni Wikstrøm unniwiks@me.com  40554550

Marit Høve lai-hoe@online.no  92299602
       

Lydighetskomité

Leder

Line Christensen

lydighet@nschk-nordenfjeldske.no 

41238963 

Maria Askimdal maria.s.askimdal@hotmail.com  98075106

Heidrun Opedal heidrun.opedal@live.no  95827155

Tina Ytrevik Tina_Helen89@hotmail.com  45280348

Eli Kvernmo eli.kvernmo@hotmail.no  95077283

Testkomité 

Leder

Odd Inge Christensen

test@nschk-nordenfjeldske.no 

91747389

Tove Hestmark to-hestm@online.no 95916196

Ståle Sivertsen st-siver@online.no  99489965

Bjørn Pettersen bjorn.pettersen1975@gmail.com  91356139

Tina Ytrevik Tina_Helen89@hotmail.com  45280348

Jan Roald Fenne janrfenne@gmail.com   

Drift- og Vedlikeholdskomité

Leder

Geir Wikstrøm geirwiks@me.com  92601110

Odd Inge Christensen inge@zupra.com  91747389

Espen Persen ip@espenip.com   

Espen L. Johnsen espen0303@hotmail.com  93091215

Trond Aagesen lai-hoe@online.no  92255195

Bjørn Pettersen bjorn.pettersen1975@gmail.com  91356139
       

Støttekomité

Leder

Per Taksgård per@airfil.no  90274770

Sigrun Haugen laila.haugen.holthe@hotmail.com  99397846

Maria Askimdal maria.s.askimdal@hotmail.com  98075106

Anita E. Nordgaard anitanordgaard@yahoo.no  99713788
       

Kurskomité

Leder

Anita E. Nordgaard anitanordgaard@yahoo.no  99713788

Heidrun Opedal heidrun.opedal@live.no  95827155

Mona Berger Karlsen mona.berger.karlsen@gmail.com  91590396

Ingrid Houge ingrid.houge@hotmail.com   
       

Revisorer

Erik Skamfer

eriki.skamfer@gmail.com

97789404

Ingun Moe

ingunmoe@online.no

92664325

       

Valgkomité

Leder Mona Berger Karlsen mona.berger.karlsen@gmail.com  91590396
  Geir Wikstrøm geirwiks@me.com  92601110
  Annett Bäck annett.back@yahoo.no  91163622
Varamedlem Toril Aasberg Persen  toril@espenip.com  92443377

Avlskontakter

avl@nschk-nordenfjeldske.no 

Leder Inger Pettersen iep1956@hotmail.com 40870248
  Trond Aagesen lai-hoe@online.no  92255195
Sekretær Lene Sølberg avl@nschk-nordenfjeldske.no  90771618
       

RIK-ansvarlig

Trond Eriksen

trond@ulvebo.com

99387959

Web

Line Tiller Christensen

Anita Kvaal

web@nschk-nordenfjeldske.no 

41238963

98061527

Sist oppdatert 03.10.2022 kl. 11:27

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn