Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Tillitsvalgte 2021

Styret

Leder

Bjørn Karlsen
leder@nschk-nordenfjeldske.no
90213084

Nestleder

Hanne Norgård Lilleberg
hanne.pus@hotmail.com
99363025

Sekretær

Unni Wikstrøm
post@nschk-nordenfjeldske.no
40554550

Kasserer

Hilde Aspaas Eriksen
kasserer@nschk-nordenfjeldske.no
92894629

Styremedlem

Per Taksgård
per@airfil.no
90274770

Suppleant

Lars Hoem
larhoem@online.no
41615144

 

 

Brukshundkomité

 

Leder

Annett Bäck

bruks@nschk-nordenfjeldske.no

91163622

Odd Skar

o.skar@online.no

98466898

Morten Lorentzen Misund

Morten_misund@hotmail.com

93419339

Trond Eriksen

trond@ulvebo.com

99387959 

Geir Flønes

flones.geir@gmail.com

45904107

Mona Berger Karlsen

mona.berger.karlsen@gmail.com

91590396

Toril Aasberg Persen

toril@espenip.com

92443377

Catharina Asphaug

rinasp@gmail.com

45392910

     

Utstillingskomité

 

Leder

Annett Bäck

utstilling@nschk-nordenfjeldske.no

91163622

Terje Lorentzen

elterlo@online.no

40452337

Trond Aagesen

lai-hoe@online.no

92255195

Elin Lorentzen

elterlo@online.no

93434655

Unni Wikstrøm

unniwiks@me.com

40554550

Marit Høve

lai-hoe@online.no

92299602

       

Lydighetskomité

Leder

Line Christensen

lydighet@nschk-nordenfjeldske.no 

41238963 

Ann Mari Nordløkken

anordlo@broadpark.no

41255764

Heidrun Opedahl

heidrun.opedal@live.no

95827155

Eli Marie Kvernmo

eli.kvernmo@hotmail.no 

95077283

Tina Ytrevik

Tina_Helen89@hotmail.com

45280348

 

Testkomité 

Leder

Odd Inge Christensen

test@nschk-nordenfjeldske.no 

91747389

Tove Hestmark

to-hestm@online.no

95916196

Ståle Sivertsen

st-siver@online.no

99489965

Bjørn Pettersen

bjorn.pettersen1975@gmail.com

91356139

Tina Ytrevik

Tina_Helen89@hotmail.com

45280348

Anita Eggen Nordgaard

anitanordgaard@yahoo.no

99713788

Drift- og Vedlikeholdskomité

Leder

Leif Esten Lilleberg

leif.lil@online.no

97740280

Geir Wikstrøm

geirwiks@me.com

92601110

Per Taksgård

per@airfil.no

90274770

Ketil Kvaal

ketil.kvaal@gmail.com

90828323

Trond Aagesen

lai-hoe@online.no

92255195

Bjørn Pettersen

bjorn.pettersen1975@gmail.com

91356139

       

Støttekomité

Leder

Carina Misund Lorentzen

C_lorentzen@hotmail.com

92289661

Kate-Anne Andersen

Kateanneandersen@gmail.com

48128050

Sigrun Haugen

laila.haugen.holthe@hotmail.com

99397846

Maria Askimdal

maria.s.askimdal@hotmail.com

98075106

Anita Eggen Nordgaard

anitanordgaard@yahoo.no

99713788

       

Kurskomité

Leder

Lene Sølberg

kurs@nschk-nordenfjeldske.no

90771618

Heidrun Opedal

heidrun.opedal@live.no

95827155

Mona Berger Karlsen

mona.berger.karlsen@gmail.com

91590396

       

Revisorer

Erik Skamfer

eriki.skamfer@gmail.com

97789404

Ingun Moe

ingunmoe@online.no

92664325

       

Valgkomité

 Leder

Geir Wikstrøm

geirwiks@me.com

92601110

Leif Esten Lilleberg

leif.lil@online.no

97740280

Mona Berger Karlsen

mona.berger.karlsen@gmail.com

91590396

       

Avlskontakter

Trond Eriksen

avl@nschk-nordenfjeldske.no 

99387959

Inger Pettersen

iep1956@hotmail.com

40870248

Trond Aagesen

lai-hoe@online.no

92255195

       

Web

John-Harald Nymoen

Annett Bäck

web@nschk-nordenfjeldske.no 

annett.back@yahoo.com

95886017

91163622

RIK-ansvarlig

Trond Eriksen

trond@ulvebo.com

99387959

 

 

 

 

 

 

 

Sist oppdatert 17.11.2021 kl. 10:20

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn